Я не могла завагітніти з 25 років...
Я не могла завагітніти з 25 років. У мене були проблеми з яєчником. Мені зробили одну операцію, але знадобилася ще одна. На жаль, вона пройшла невдало. В той час я лікувалася в одній із клінік Києва. У результаті 2-х операцій мені видалили практично весь яєчник. На той момент необхідне лікування мені могли запропонувати лише за кордоном. В мене не було іншого виходу, окрім як поїхати в Ізраїль. Там мені розповіли про ЕКЗ, втім і цей варіант був малоймовірним. Я знала, що у клініці в Києві працює лікар-спеціаліст, який займається репродуктивною медициною. Однак оскільки мій попередній досвід лікування виявився невдалим, я не стала звертатися до нього.
Через 12 років питання вагітності стало для мене досить гостро. Мені дуже сильно хотілося мати дитину. Я намагалася зрозуміти, чи є у мене шанс на природну вагітність. Якщо ні, я була готова на всиновлення. Я звернулася до клініки і знайшла того самого знайомого лікаря. Вона теж мене впізнала. Після обстеження я почула: «Іро, тут немає шансів завагітніти».

Тим не менше, я не здалася. Було відчуття, що існує певний психологічний бар’єр. І з цим запитанням я звернулася до психолога. Ми розібралися в багатьох різних моментах, які тягнулися ще з мого дитинства.
Завдяки зусиллям лікарів у лікуванні і підтримці мого жіночого здоров’я, в мене відновився менструальний цикл. Я отримала шанс завагітніти – один на мільйон. Але саме в цей момент я розійшлася зі своїм хлопцем.
Моя лікар запропонувала звернутися до донорів, щоб знайти потенційного тата. Сперма донора і моя яйцеклітина виявилися сумісними. Мене почали готувати до запліднення. На щастя, процедура пройшла успішно вже з першого разу. Я народила в 36 років здорову і прекрасну дівчинку!
Під час вагітності я прекрасно розуміла, що це буде не просто. Але бажання бути мамою було значно сильнішим за будь-який страх. Я працювала над собою, старалася довіряти і чітко виконувати всі вказівки лікаря.
Бажаю кожній жінці реалізувати своє материнство та пережити ті відчуття, які змогла пережити я – відчути, як дитина в тобі росте, як вона ворушиться, як вона народжується, і ти вдихаєш її запах.