Тік-так, тік-так… Я чую в голові цей біологічний годинник, на якому стрілка покаже вечір, а потім і ніч моїх сподівань і надій почути слово “Мамо!”.
Мені 29. Позаду 7 років тестів з однією смужкою (які я вже ховаю від чоловіка, щоб не засмучувати хоча б його), безліч випитих гормонів та зроблених аналізів… Все відбувається по колу. Новий лікар з надією, що допоможе, нові аналізи, нові ліки… А час іде, і цей цокіт все голоснішає: тік-так, тік-так… Все безрезультатно. У кожного своя історія – болюча, але об’єднує нас бажання зустрічі… з маленьким носиком, ручками, ще не змінившими колір оченятками… зустрічі з нашими дітками. Всім успіху та добра!
На жаль, Ваш браузер застарів і може некоректно відображати вміст нашого порталу. Будь ласка, поновіть свій браузер.
Це дозволить сайту працювати швидше і бути простим у використанні.
Ми дуже хочемо, щоб ви залишилися задоволені від відвідування сайту, а головне - знайшли відповіді на свої питання.
Наш веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie дозволяють нам відрізняти вас від інших користувачів веб-сайту. Це допомагає нам зробити навігацію по сайту зручнішою для вас і дозволяє зробити його краще.
Далі