Моя історія полягає в тому, що ми з чоловіком уже як 2 роки не можемо стати батьками. У нього виявили азоспермію. У мене виходить 1 яйцеклітина, і вона пуста. 2 рази робили взяття, і результат не втішний. Вирішили іще один шанс використати та взяти яйцеклітини. Якщо не вийде – приймемо рішення брати донорські яйцеклітини і спермії. А все ж таки хочеться, щоб все вийшло. Надіємось і віримо. Якщо не вийде ніяк, то будемо розглядати шанс на спасіння дитини із дитячого будинку. Але так хочеться виносити і почути слово «Мама». Молимося і надіємось. Як би важко не було – віра є…
На жаль, Ваш браузер застарів і може некоректно відображати вміст нашого порталу. Будь ласка, поновіть свій браузер.
Це дозволить сайту працювати швидше і бути простим у використанні.
Ми дуже хочемо, щоб ви залишилися задоволені від відвідування сайту, а головне - знайшли відповіді на свої питання.
Наш веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie дозволяють нам відрізняти вас від інших користувачів веб-сайту. Це допомагає нам зробити навігацію по сайту зручнішою для вас і дозволяє зробити його краще.
Далі