Мне 33 года, и я не могу забеременеть. Из них 13 лет я в браке и 13 лет я прошу Боженьку о ребеночке, ведь я очень сильно люблю детишек. Когда слышу в новостях, что мать убила или выбросила ребенка, задаю себе вопрос: “Почему Боженька дарит им такой ценный подарок, а эти “нелюди” его выбрасывают и не дорожат такими ценностями. Почему?»
Я буду очень благодарна, если наша с мужем мечта осуществится.
На жаль, Ваш браузер застарів і може некоректно відображати вміст нашого порталу. Будь ласка, поновіть свій браузер.
Це дозволить сайту працювати швидше і бути простим у використанні.
Ми дуже хочемо, щоб ви залишилися задоволені від відвідування сайту, а головне - знайшли відповіді на свої питання.
Наш веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie дозволяють нам відрізняти вас від інших користувачів веб-сайту. Це допомагає нам зробити навігацію по сайту зручнішою для вас і дозволяє зробити його краще.
Далі