Моя історія полягає в тому, що ми з чоловіком уже як 2 роки не можемо стати батьками. У нього виявили азоспермію. У мене виходить 1 яйцеклітина, і вона пуста. 2 рази робили взяття, і результат не втішний. Вирішили іще один шанс використати та взяти яйцеклітини. Якщо не вийде – приймемо рішення брати донорські яйцеклітини і спермії. А все ж таки хочеться, щоб все вийшло. Надіємось і віримо. Якщо не вийде ніяк, то будемо розглядати шанс на спасіння дитини із дитячого будинку. Але так хочеться виносити і почути слово «Мама». Молимося і надіємось. Як би важко не було – віра є…
К сожалению, Ваш браузер устарел и может некорректно отображать содержимое нашего портала. Пожалуйста, обновите свой браузер.
Это позволит сайту работать быстрее и быть простым в использовании.
Мы очень хотим, чтобы вы остались довольны от посещения сайта, а главное - нашли ответы на свои вопросы.
Наш веб-сайт использует файлы cookie. Файлы cookie позволяют нам отличать вас от других пользователей веб-сайта. Это помогает нам сделать навигацию по сайту более удобной для Вас и позволяет сделать его лучше.
Продолжить