Крик душі! Мені 30 років, чоловікові – 36. Ми у шлюбі майже 10 років і намагаємось завагітніти протягом 9.
Чого тільки не робили… Почали з традиційної медицини. Лікарі явних проблем у мене не бачили, але призначали здавати різні аналізи та проходити гормональну терапію. Так тривало 2 роки. Потім звернули увагу на чоловіка. Виявилось, що у нього проблеми, які не лікуються і тягнуться ще з дитинства.
Потім ми поїхали у санаторій, який спеціалізується на проблемах безпліддя. Пройшли повний курс лікування. Результату не було. Далі ми звернулись до місцевого «цілителя». Він провів своє лікування. Результату не було. Поїхали в Почаїв. Там молились, купались у цілющих водах. Але результату теж не було.
Зібрали гроші на ЕКЗ. Зробили, отримали 9 ембріонів хорошої якості, які заморозили, оскільки у мене була гіперстимуляція. Через деякий час зробили першу спробу. За 2 тижні результат негативний, ХГЧ-1. Зробили другу спробу – теж саме. Лікар не знає, що не так і що з нами робити.
Ми у відчаї!!! Хочемо спробувати ще у провідній клініці Києва, але можливості наші закінчились. Просимо допомогти здійснити нашу мрію стати батьками і почути заповітні «Мама», «Тато»!!!
К сожалению, Ваш браузер устарел и может некорректно отображать содержимое нашего портала. Пожалуйста, обновите свой браузер.
Это позволит сайту работать быстрее и быть простым в использовании.
Мы очень хотим, чтобы вы остались довольны от посещения сайта, а главное - нашли ответы на свои вопросы.
Наш веб-сайт использует файлы cookie. Файлы cookie позволяют нам отличать вас от других пользователей веб-сайта. Это помогает нам сделать навигацию по сайту более удобной для Вас и позволяет сделать его лучше.
Продолжить